Narlıdere Öztiryakiler ServisiNarlıdere Öztiryakiler Servisi

Öztiryakiler Narlıdere Beyaz Eşya Servisi

Narlıdere Öztiryakiler Servisi olarak, Narlıdere ve civarındaki mahallelerde öztiryakiler beyaz eşyalarınızın bakım, onarım, kurulum, arıza tespit, yedek parça, montaj ve tüm teknik servis hizmetini vermekteyiz. Gezici servis anlayışı ve profesyonel teknik kadromuz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Bir aramanız kadar yakınızla bize ulaşıp, öztiryakiler servis hizmetini güvenle alabilirsiniz. 0850 302 3434

Kaliteyi, ekonomik çözümlerle en iyi servis hizmetini vermeyi hedefleyen teknik servisimiz, yerinde değişimi yapılan tüm öztiryakiler yedek parçalarına (1) Bir yıl garanti vermektedir. Kredi kartı ile kapıda ödeme imkanı da sunan servisimiz, müşterilerine en kolay ödeme imkanları sunmaktadır.

Narlıdere Öztiryakiler Servisi hızlı servis garantisi ile de Narlıdere bölgesinde ilk ve tek en iyi servis hizmeti vermektedir. Bir aramanız kadar yakınız ile en kısa sürede servis noktasına ulaşan güler yüzlü teknik ekibimiz size en iyi öztiryakiler servis hizmetini sunar.

İzmirin her bölgesinde Narlıdere ve çevre mahallelerinde de servisimiz bulunmaktadır. Güven hissedeceğiniz servis hizmetini size sunmak için hemen bizi arayın!
Telefon numaramız;

0850 302 3434

İzmir Öztiryakiler Servisleri


HIZLI VE GÜVENİLİR ÖZTİRYAKİLER SERVİS HİZMETİNİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN 0850 302 3434

Öztiryakiler beyaz eşyalarınızın bakımını yaptırmayı unutmayın! Buzdolabı, fırın, çamaşır ve bulaşık makinenizin bakımını yaptırmayı unutmayın...

Öztiryakiler çamaşır makinesi, öztiryakiler bulaşık makinesi, öztiryakiler fırın, öztiryakiler mikrodalga fırın, öztiryakiler buzdolabı, öztiryakiler davlumbaz ve diğer öztiryakiler beyaz eşyanızın arıza durumunda öztiryakiler servisimiz tarafından bakım ve onarımı işlemleri itina ile yapılmaktadır.İzmir Öztiryakiler Servisi Hizmet Bölgeleri


📞 HEMEN ARA